בעברית

מוזיקה צפונט - באתר של המחוז הצפוני במשרד החינוך - אגף המוקדש לחינוך מוזיקלי המכיל המון קישורים לאתרי חינוך מוזיקלי בעברית!

אקט מוזיקלי הוא אתר ישראלי וותיק וגדול המרכז חדשות, פורומים ולוחות הקשורים לנושאי מוזיקה וטכנולוגיה של המוזיקה: מחשבים, תוכנות, לימודים ועוד ועוד. כדאי להרשם כדי להכנס לכל הפורומים.

ערוץ היוטיוב "הלחנה ממוחשבת בחינוך"  - סדרת סרטוני הדרכה של ד"ר אילון אבירם לשימוש באפליקציות חינמיות לתרגילי הלחנה בכיתות מוזיקה.

באנגלית

ארגונים:

Music Creativity.org https://musiccreativity.org/ - אתר מפורט על עשרות תכניות לימוד למוזיקה ממוחשבת המופעלות בארה"ב:

http://www.ti-me.org/ דף הבית של אירגון TI:ME המשתייך ל MENC ומאגד מורים לחינוך מוזיקלי באמצעות מחשב.

https://nafme.org/my-classroom/standards/ הסטנדרטים הלאומיים בחינוך המוזיקלי בארה"ב, מתוך אתר הארגון מחנכי המוזיקה האמריקני NAfME

https://mustech.net/  אתר המוקדש לשימושי טכנולוגיה בחינוך המוזיקלי.


דמוית 

Scott Watson - ערוץ היוטיוב של ד"ר סקוט ווטסון מארה"ב. מלחין ומורה למוזיקה, מומחה בטכנולוגיה בחינוך מוזיקלי. עשרות סירטונים על תיאוריה וטכנולוגיה של המוזיקה, בעיקר גראג'-באנד ופינאלה.

Midnightmusic.com - האתר של קטי וורדרוב Katie Wardrobe מאוסטרליה. טכנולוגיה בחינוך מוזיקלי: הדרכות לשימוש בתוכנות, תכניות לימוד, מערכי שיעור, ראיונות, מפגשי מורים ועוד. מבוסס על מנוי 30$ לחודש או 290$ לשנה. אבל אפשר למצוא הרבה חומרים חינמיים, למשל עשרות פודקסטים וסרטונים. Midnight Music ערוץ יוטיוב עדכני ועשיר של קטי וורדרוב Katie Wardrobe - עשרות סרטונים, חלקם ארוכים ומפורטים.

דף הבית של ג'ין במברגר - JEANNE BAMBERGER מהחוקרות המובילות של החינוך המוזיקלי. עוסקת ביצירתיות מוזיקלית, ושותפה בצוות "טיון-בלוקס" (קוביות משחק TuneBlocks) שפיתח את התוכנה אימפרומפטו Impromptu ליצירתיות וחינוך מוזיקלי.

http://www.musictechteacher.com/index.htm - אתר של Karen Garrett מורה למוזיקה מבית-ספר יסודי באלבמה, ארה"ב, המציגה מערכי שיעור, יצירות תלמידים ועוד.


ספרים

Scott Watson: Using Technology to Unlock Musical Creativity (2011)

Barbara Freedman: Teaching Music Through Composition: A Curriculum Using Technology (2013)טכנולוגיה


 סקירה של 10 תוכנות הלחנה מובילות  Top 10 Best Music Production Software – Digital Audio Workstations

10 אפליקציות נבחרות ליצירת מוזיקה בטלפון - סקירה קצרה -  10 Best Music Composer Apps for Android and iOS

 עוד סקירה על 10 אפליקציות נבחרות ליצירת מוזיקה https://getandroidstuff.com/the-best-music-making-apps-for-android 

ועוד סקירה על אפליקציות נבחרות ליצירת מוזיקה https://www.careersinmusic.com/best-music-making-apps-for-android/